Úvodní strana » Realizace staveb » Domy na klíč

Domy na klíč

Rodinné domy na klíč stavíme klasickou zděnou technologií. Stavba cihlových domů je sice časově o něco náročnější, ale v porovnání s montovanými domy má rodinný dům z cihel mnohonásobně delší životnost. Cihlový rodinný dům přežije i několik generací! Monolitická stropní deska zajišťuje vysokou tuhost celé stavby, díky čemuž domy lépe odolávají jak přírodním vlivům, tak i požárům. S námi získáte příjemný a bezpečný prostor k bydlení. Navíc námi stavěné rodinné domy mají nízké tepelné ztráty, dobře akumulují teplo a mají skvělé akustické vlastnosti.

 

 

Energetická úspora

Věděli jste, že v rodinných domech v České republice ležící v mírném klimatickém pásmu je možné až trojnásobně snížit množství spotřebovávané energie? Naše firma se zaměřujeme se na nízkoenergetické rodinné domy, které vyhovují i náročným evropským standardům. Výrazných energetických a tím i finančních úspor dosahujeme pomocí moderního systému zateplení, kompaktním tvarem domu a jeho celkovými dispozicemi. Umíme zvýšit tepelný odpor zateplovacího systému, čímž dosahujeme nadstandardních izolačních schopností.

V našem cihlovém rodinném domě ročně zaplatíte:

  • cca 18 tisíc korun za topení plynem.
  • cca 22 tisíc korun za topení elektřinou.

 

Moderní technologie a možnost dodatečných úprav

Při stavbě rodinných domů na klíč využíváme moderní technologie a dispozice domu jsou vždy variabilní. To znamená, že vše maximálně přizpůsobíme vašim požadavkům a přáním. Víme, že postavit rodinný dům není jednoduché, proto při spolupráci s námi můžete kdykoliv požádat o dodatečné úpravy stavby. Každý může změnit názor. Nebojte se na nás s čímkoliv obrátit.

 

Levněji než svépomoci

Stavba rodinného domu svépomocí získává na oblibě, má ale svá pravidla a především je to vyčerpávající. Časově i finančně. V porovnávání rozpočtů od různých developerů je stavba domu na vlastní pěst složitou fází dlouhého stavebního procesu. Kromě toho stavíte zcela bez garancí. 

Proč dát přednost rodinnému domu na klíč?

  • Je to časově i finančně úspornější.
  • Nemusíte se zabývat legislativou.
  • Získáte garanci.

 

Výhodné finanční podmínky

Výhodou koupě či stavby rodinného domu na klíč u naší firmy je časová a finanční úspora. Náš rodinný dům vychází řádově o 15 procent levněji než typově srovnatelná stavba konkurence. Navíc můžeme začít stavět i v okamžiku, kdy ještě nemáte celou částku na dům k dispozici a čekáte na vyřízení hypotéky. Svým klientům nabízíme vždy individuální řešení a přístup. Můžete nám platit postupně tak, jak se dohodneme. Důležitá je pro nás vzájemná důvěra a otevřenost při jednání, proto i při stanovení ceny domu je tato cena vždy konečná. Jednáme vždy fér!

 

Pomoc před zahájením stavby

Při stavění rodinnému domu na vlastní pěst člověka čeká obrovské množství legislativy a další komplikované zařizování. Při spolupráci s námi se tomu vyhnete. Se vším vám pomůžeme. Zajistíme stavební povolení a postaráme se o kompletní dodávku příslušenství k vašemu domu. Samozřejmostí je i realizace oplocení, příjezdové cesty či připojení inženýrských sítí.

Zajistíme:

  • rozvody a instalace – elektroinstalace, voda a odpady, rozvod plynu, topení, TV, telefon, internet, zabezpečovací systémy.
  • přípojky – elektřina, kanalizace a čistička odpadních vod a plyn.
Poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.